Dažniausiai Užduodami Klausimai | AtsiskaitymoGarantija.lt

Atsiskaitymo garantija – daugiau patogumo, daugiau pardavimų!


9:00 - 17:00

Pirmadienis - Penktadienis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Tai unikali verslo finansavimo paslauga, kuri suteikia galimybę smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams (nepriklausomai nuo to, kokio dydžio Jūsų įmonė ir kiek laiko vystote veiklą) įsigyti prekes su atidėjimu, o pardavėjams garantuoja, kad už jų parduotas prekes ar paslaugas visuomet bus atsiskaityta laiku.

Ir pirkėjas, ir pardavėjas. Prekių ir paslaugų pirkėjams atsiskaitymo garantija suteikia galimybę greitai ir patogiai įsigyti reikalingas prekes kasdienei veiklai ar verslo plėtrai su galimybe už jas atsiskaityti vėliau.

Pardavėjams tai paprastas, patogus ir saugus būdas pasiūlyti klientams patrauklias atsiskaitymo už prekes ar paslaugas sąlygas ir pagerinti pardavimus.

Maksimali garantijos limito suma – 20 000 Eur. Ji taikoma neribotam sąskaitų faktūrų skaičiui.

Garantijos sumos limitą galima panaudoti pas kelis pardavėjus.

Paslaugos teikimo procesas paprastas, patogus ir saugus.

Pirmiausia Jūs kreipiatės į „Credital verslui“ ir pateikiate Atsiskaitymo garantijos paraišką. Mūsų svetainėje ją užpildysite vos per kelias minutes. Per 8 darbo valandas mes įvertinsime Jūsų paraišką ir pateiksime atsakymą dėl garantijos suteikimo.

Pateikite paraišką, o mes pateiksime Jūsų įmonei individualų atsiskaitymo garantijos pasiūlymą.

Ne. Jūsų kredito istorija liks „švari“, jeigu Jūs per sutartą laikotarpį išmokėsite tą sumą, kurią už Jus pardavėjui apmokėjo „Credital verslui“.

Be to, naudodamiesi Atsiskaitymo garantijos paslauga galite būti tikri, kad Jūsų reputacija ir santykiai su pardavėju išliks geri.

Atsiskaitymo garantija prieinama kur kas platesniam skaičiui pirkėjų: smulkiam ir jaunam verslui. Šia paslauga galite naudotis nepriklausomai nuo Jūsų įmonės dydžio ir to, kiek laiko vystote veiklą. Atsiskaitymo garantija suteikia galimybę įsigyti prekes su atidėjimu greitai ir paprastai. Be to, Atsiskaitymo garantija padengia iki 100 proc. sąskaitos sumos.

Pirkėjui ši paslauga nieko nekainuoja, jeigu jis už savo pirkinius atsiskaito per 2 mėnesius. Atsiskaitant per ilgesnį laikotarpį, taikomas nedidelis mėnesinis mokestis.

Taip, jeigu Jūsų įmonė:

✔ sėkmingai vykdo aktyvią veiklą;

✔ skaičiuoja bent kelis veiklos mėnesius;

✔ neturi pradelstų skolų;

✔ įmonės savininkas turi „švarią“ kredito istoriją ir atsakingai vertina įsipareigojimus.

Nuolat plečiame partnerių sąrašą, kurį galite rasti skiltyje „Partneriai“.

Jeigu norite iš savo pardavėjo gauti galimybę už pirkinius atsiskaityti su mokėjimo atidėjimu, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.

Visos trys šalys – pirkėjas, pardavėjas ir „Credital verslui“ – atsiskaitymo sutartį pasirašo tik elektroniniu būdu. Sudaryti mobiliojo elektroninio parašo sutartį galite artimiausiame Jūsų mobiliojo ryšio operatoriaus salone. Užtruksite tik kelias minutes, o el. parašas Jums pasitarnaus ne tik pasirašant atsiskaitymo garantijos ar verslo paskolos sutartį, bet ir kitose verslui aktualiose srityse: jungiantis prie internetinės bankininkystės, „Sodros“, mokesčių inspekcijos ir pan.

Susisiekite su mumis nurodytu telefonu (8 630 50001) arba el. paštu.

Kontaktai