Paslaugos Partneriai ir Draugai | AtsiskaitymoGarantija.lt

Atsiskaitymo garantija – daugiau patogumo, daugiau pardavimų!


9:00 - 17:00

Pirmadienis - Penktadienis

Partneriai
AD Baltic Logo

UAB „AD Baltic“

UAB AD Baltic – tarptautinės kompanijos AD International – didmeninės prekybos automobilių detalėmis įmonių grupės – atstovai Baltijos šalyse bei Baltarusijoje.

Bendradarbiaudama su „Credital verslui“, AD Baltic savo klientams suteikia galimybę įsigyti prekes patrauklesnėmis sąlygomis – turintieji atsiskaitymo garantiją savo įmonės veiklai reikalingas prekes gali įsigyti su mokėjimo atidėjimu. Daugiau apie AD Baltic parduodamą įrangą ir kitas prekes sužinosite apsilankę http://www.adbaltic.lt/.

Jeigu norite įsigyti AD Baltic parduodamų prekių su galimybe už jas atsiskaityti vėliau, susisiekite su mumis tel.: 8 630 50001

Euremsta

UAB „Euremsta“

UAB „Euremsta“ – veržli, jauna ir sėkmingai statybinių medžiagų prekybos srityje dirbanti įmonė. Įmonės tikslas – išsiaiškinti ir patenkinti kiekvieno kliento poreikius, atsižvelgiant į bet kokius statybinius reikalavimus ir architektūrinius sprendimus. Įmonės specialistai pasirūpina statybinių medžiagų sąmatų paskaičiavimu, prekių pristatymu į Jūsų statybos aikštelę.

Daugiau apie „Euremsta“ parduodamas statybines medžiagas sužinosite apsilankę http://www.euremsta.lt/.

Bendradarbiaudama su „Credital verslui“, UAB „Euremsta“ suteikia galimybę įsigyti statybines medžiagas patrauklesnėmis sąlygomis – pasinaudojus atsiskaitymo garantija už perkamas prekes galima atsiskaityti vėliau. Domina tokia galimybė? Susisiekite tel.: 8 630 50001

Irankiai.lt

Įrankiai.lt

Įrankiai.lt – lietuviško kapitalo įmonė sukūrusi specializuotų įrankių e. parduotuvių tinklą Baltijos ir Skandinavijos šalyse. Įrankiai.lt – vieni didžiausių „Bosch“, „Makita“, „DeWalt“, „Metabo“ įrankių pardavėjų Lietuvoje.

Įrankiai.lt veikia ne tik internete. Vilniuje ir Kaune veikia parduotuvės, kuriose dirba patyrę konsultantai. Vilniuje taip pat įsikūrę sodo technikos servisas bei centrinis sandėlis, iš kurio prekės pristatomas į visą Europą.

Įrankiai.lt e. parduotuvė sukurta tam, kad galėtumėte greitai rasti Jums reikalingą įrankį ar bet kokį smulkų priedą. Įrankiai.lt nuolat ieško geriausių kainų visoje Europoje. Pasitikrinkite čia parduodamas prekes ir kainas https://www.irankiai.lt.

Bendradarbiaudami su „Credital verslui“, Įrankiai.lt suteikia galimybę įsigyti reikalingus įrankius ir jų priedus patrauklesnėmis sąlygomis – pasinaudojus atsiskaitymo garantija už perkamas prekes galima atsiskaityti vėliau. Domina tokia galimybė? Susisiekite tel.: 8 630 50001

Bestvalis

UAB Bestvalis

UAB „Bestvalis“ yra didmeninės ir mažmeninės prekybos statybinėmis medžiagomis įmonė, galinti pasiūlyti viską statantiems ir besistatantiems.

Bendradarbiaudama su „Credital verslui“, įmonė „Bestvalis“ savo klientams siūlo galimybę įsigyti prekes patrauklesnėmis sąlygomis – turintys atsiskaitymo garantiją savo veiklai reikalingas prekes gali įsigyti su mokėjimo atidėjimu.

Daugiau apie UAB „Bestvalis“ parduodamas prekes ir atstovaujamus gamintojus sužinosite Facebook paskyroje http://www.facebook.com/Bestvalis arba internetinėje svetainėje www.bestvalis.lt

Jeigu norite įsigyti UAB „Bestvalis“ parduodamas prekes su galimybe už jas atsiskaityti vėliau, susisiekite mob. tel.: 8 677 64699 arba 8 630 50001.

Vejuva

UAB „Vejuva“

Didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Statybinių medžiagų pardavimo srityje nuo 1996 m. dirbanti įmonė savo klientams siūlo konkurencingas kainas ir galimybę prekes įsigyti su mokėjimo atidėjimu. Taip pat klientams teikiamos transporto paslaugos ir konsultacijos techniniais statybų klausimais.

Daugiau apie UAB „Vejuva“ parduodamas statybines medžiagas sužinosite apsilankę svetainėje www.vejuva.lt. Norėdami UAB „Vejuva“ parduodamas statybines medžiagas įsigyti su atsiskaitymo garantija, susisiekite su mumis tel.: 8 630 50001.

Karneda

Karneda Invest LT

Betonavimo ir gelžbetonių gaminių montavimo darbai.

Įmonės darbų principai:

  • Atsakomybė;
  • Garantija;
  • Lanksčios kainos;
  • Patenkinti užsakovai.